тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Типові помилки при ремонті

Пропонуємо Вашій увазі найпоширеніші помилки при ремонті, про які ви будете потім шкодувати:

Головне
– за допомогою дозіметра треба поміряти зовнішнє гамма-випромінювання (радиаційний фон) приміщення, можливо треба взагалі шукати нове житло;
– перед ремонтом необходимо провести исследование помещения на геопатогенные зоны и соответственно исходя из ее результатов надо определить спальные места, рабочие места и расставить мебель. “>- Перед ремонтом необхідно провести дослідження приміщення на геопатогенні зони і відповідно виходячи з її результатів треба визначити спальні місця, робочі місця і розставити меблі.

Ванна і туалет:
– Є бойлер, хочете жити – заземліть ванну, + діфзахист на бойлер обов’язковий.
– Не варто об’єднувати туалет і ванну, якщо немає “дублера”. Особливо, якщо сім’я велика і ця частина квартири вранці користується підвищеним попитом.
– Встановлюйте ванну не на стандартні ніжки, а на цеглу за допомогою цементу.
– При використанні темних тонів плитки, потрібно передбачити посилене освітлення.
– Не економте на плитці – через кілька років буде виглядати погано, а переробляти і перекладати плитку дуже дорого. Іспанська – найкращий вибір.
– Темна підлога – не кращий варіант. Видно будь-який бруд – кожна порошинка і крапля, особливо з пральної машинки. Прибирати доведеться кілька разів на день.
– Не забудьте встановити розетки прямо у ванній кімнаті для пральної машини, сушки рушників, фена, додаткового освітлення.
– Купуйте ванну з рівною верхньою поверхнею і встановлюйте під плитку з наступною затиркою швів цементним герметиком з подальшим покриттям спеціальним водонепроникним розчином. Куточки пластикові, гумові, силіконові – довго не служать.
– Використовуйте шорсткий кахель на підлозі у ванні і гладкий на стінах. Що б не підсковзнутися на підлозі і просто відмивати стіни.
– При установці ванни, уточніть, закладений у ванній ухил. Якщо ні, стежте, щоб нахил чаші сходив до зливу. Краще купляти ванну, яка має нахил.
– Не забувайте про сушку рушників, якщо немає або не працює водяна сушка, потрібно передбачити електричну.
– Розетки у ванній повинні бути вологозахищені (з кришечкою).
– У туалеті потрібна примусова витяжка. Вона включається автоматично при запалюванні світла, або на неї можна зробити окремий вимикач, щоб включати її, тільки коли потрібно.
– Залишайте доступ до кранів, сливів, лічильників для їх заміни. Не встановлюйте лічильники під унітазом.
– У дверях необхідно передбачити вентиляційні решітки або дірки.
– Рівень підлоги опустіть на 1-2 см, це врятує решту квартиру (паркет) при невеликих аваріях.

Кухня:
– Зверніть увагу на працездатність вентиляції. На кухні краще передбачити короб під «гофру» для витяжки діаметром не менше 150 мм.
– Ніколи не розділяйте обробну зону кухні з поверхнею.
– Чи не кладіть на кухні ламінат або паркетну дошку. Перша протечка призведе до втрати зовнішнього вигляду, а будь-який впав предмет утворює подряпину або скол. Застосовуйте на підлогу іспанську плитку з підвищеною міцністю емалі.
– Підсвічування в кухні прямо над робочою поверхнею – дуже функціонально. Передбачте вихід електрики і вимикачі.
– Розеток треба якомога більше, ніж здається, особливо на кухні. Краще зробити більше, ніж потім штробить по новим шпалерам. Відразу плануйте скрізь, де є хоча б натяк на те, що у вас коли-небудь тут щось буде стояти. Краще не одинарні, а подвійні, за ціною вони однакові, зате більш зручні, і трійники не знадобляться.
– Якщо Ви плануєте використовувати очишення водопровідної води, і Ви живете в багатоповерхневому будинку обов’язково на холодну воду треба поставити мебранний редуктор води.

Дитяча:
– Не використовуйте в дитячій кімнаті ковролін. Він легко мажеться, важко стирається і є сильним пило-збіркою. Крім того, ковролін дешевий виріб і може бути дуже алергенним. Краще придбайте хороший дорогий килим.
– Продумайте заздалегідь в дитячій кімнаті місце під спортивний комплекс, і зміцніть отвори під шведську стінку.
– Двері зі скляною вставкою не підходять для дитячої, якщо в кімнаті дитина засинає, світло в коридорі може йому заважати.
– Не клейте в дитячу “пухнасті” шпалери, які можна відірвати. Діти весь час там колупають пальчиком, шпалери будуть швидко зіпсовані.
– Обов’язково встановіть діфзахист на кожну групу споживачів електрики, особливо на розетки в дитячій. Всі розетки повинні бути закриті вставками.

Вітальня, передпокій, спальня:
– Встановіть два вимикача / вмикача світла – при вході в спальню і у ліжку в спальні, щоб не вставати з ліжка, бажаючи його вимкнути.
– Лінолеум – це жахливо, а білити стелі в двійні жахливо.
– Пофарбовані стіни виглядають незвично, але в побуті вони можуть виявитися непрактичними. Особливо в області вимикачів залишаються відбитки пальчиків.
– Не намагайтеся заощадити місце, зробивши маленьку гардеробну або поставивши маленьку шафу. Ці півметра – метр не зроблять кімнату більше, а коли гардеробна заб’ється битком – іншу не побудуєш.

Електрика
– Розбийте споживачів на групи, на кожну повинен бути свій пакетник, крім того, необхідно передбачити дифзахист на небезпечні групи споживачів.
– Скручування і пропайка проводів – нічого кращого ще не придумали – дешево і надійно.
– Розводка проводів – як на мене зручна і практична по стику стіни і стелі з вертикальним опусканням на розетки і вимикачі.
– Не застосовуйте енергозберігаючі лампи, вони містять пари ртуті. Наприклад в благополучній Австрії вони заборонені.
– Перевірте, щоб третій провід “земля” був дійсно заземлений. Це вбереже Вам життя при виході з ладу потужного електроінструменту (пральна машина, холодильник і т.і.).

Підлога
– У кухні, коридорі, балконах, ванній, туалеті – плитка.
– У вітальні, спальні, дитячої – паркет, нічого кращого не існує. І ціна паркету відповідає якісному ламінату.

Вікна – металопластикові.
– Застосовувати можна профіль будь-якого, крім китайського, виробника з хорошою геометрією. Важливо, хто профіль зварює і хто вікна встановлює. Ціна на профіль може відрізнятися в 2, 3 рази, а практично всі вони однакові.
– Не ведіться на 6-ти ! 7-ми! 8-ми камерні склопакети !!! Все одно склопакет 2-х камерний і займає поверхню вікна більше 90%.
– на вікнах необхідно встановлювати провітрювачі.

Сантехніка
– Зазвичай при ремонті проводять повну заміну розводки труб. Виходячи з площ, обмеженості вибираємо металопластик (головне якісний), пластик (великий метраж), мідь (малі площі і мінімум підрізувань) або оцинковані труби. Все буде служити не менше 10-ти років.
– Треба передбачити розводку для бойлера, мембранного редуктора для багатоповерхівок, грубого фільтра очищення води, пралки, відведення води від переливу бойлера, очищення води під мийкою та ін …

Загальні рекомендації:
– Зробіть попередньо план розміщення меблів, обов’язково переконайтеся, що він остаточний і не підлягає змінам – і тільки тоді приступайте до решти робіт.
– Якщо проводка стара – її краще повністю замінити.
– Не плануйте багато відкритих полиць з купою сувенірів. Це гарний збір пилу.
– Не встановлюйте розетки “в підлогу”. Дуже незручно, постійно відкриті, накопичується пил і неможливо нормально вимити підлогу.
– Пральну машину необхідно ставити на окремий автомат (в інструкції до машин це пишеться, але насправді робиться рідко).
– Передбачите заздалегідь вхід в квартиру для всіх можливих кабелів (широкий кабель-канал).
– Вибирайте “євро” вимикачі та розташовуйте їх на висоті 80-90 см – щоб діти могли включити світло, не стрибаючи.
– Місце під лічильник вибирайте заздалегідь, щоб при наступних ремонтах не захотілося його переміщати.
– Проведіть світло і розетку на балкон – про всяк випадок. Може стати в нагоді. Його можна використовувати як господарську кімнату – сушити і прасувати там білизну, наприклад.
– Вибирайте вікна з функцією провітрювання і додатково встановлюйте провітрювачі.
– Про тепло. Біля гарячих поверхонь повинні розміщуватися вогнетривкі матеріали. Так, поліпропіленова обробка біля камінної труби може розплавитися.
– Коли встановлюєте міжкімнатні двері, врахуйте, що вимикач повинен знаходитися поряд з ручкою, що відкриває двері. Якщо вимикач виявиться з боку петель, вам доведеться спочатку включати світло, а потім йти до ручки і відкривати з іншого боку.
– Обов’язково заплануйте комору: якщо є хоч якесь місце, яке ви можете використовувати як комору, зробіть це! Пилососи, ролики, санки, лижі, новорічні іграшки, швабри, тази, відра, побутова техніка, якої ви не користуєтеся щодня – все може зберігатися там.
– Не використовуйте одинарні розетки. Просте правило, щоб уникнути трійників.
– Найголовніше: ніколи не поспішайте робити ремонт у своїй оселі, прив’язавши його до своєї відпустки або іншим заходам.

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности