тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Увага, підробка Bosch, як розрізнити!

Для перегляду тексту з фотографіями, прошу перейти на сторінку: Перфоратор Bosch подделка vs оригинал!

Відмінності оригінального перфоратора Bosch та підробка Bosch.

Розглянемо на прикладі перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE оригінального і невідомого виконання (підробки, репліки) або як відрізнити підробку!

Останнім часом на ринках і в просторах інтернету з’явилася велика кількість неоригінальних електроінструментів з назвою Bosch, а саме перфоратор Bosch GBH 2-24 DSR, перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE, перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR, перфоратор Bosch GBH 2-28 DFV, перфоратор Bosch GSH 11 DE, ударний дриль Bosch GSB 13 RE, акумуляторний шуруповерт Bosch GSR 18 V, кутова шліфувальна машина Bosch GWS 8-125 С, кутова шліфувальна машина Bosch GWS 7-125, кутова шліфувальна машина Bosch GWS 850 CE.

Продавці в основному або взагалі замовчують про походження даного товару, або кажуть, що це польська чи литовська збірка з оригінальних запасних частин. Наша держава, напевно або бореться або контролює контрабанду, але їй нецікаво боротися з продажем явної контрабанди. ТОВ «Роберт Бош» теж якось мляво реагує на підробку та використання торгової марки. А може дійсно це оригінальні комплектуючі і немає сенсу переплачувати? Шутка!!! Для цієї мети купив в торговій точці в Києві перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE з чеком, з гарантією 1 рік і як дилер ТОВ «Роберт Бош», придбав оригінальний перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE. Огляд планую здійснити в 2-х частинах: Частина 1 – зовнішнє порівняння ящика, вмісту ящика і самого перфоратора. Частина 2 – розбирання і порівняння комплектуючих.

Частина 1.

Відмінності оригінального ящика Bosch від підробки.

Розмір. Оригінальний ящик перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE більше за розміром 445 х 355 х 110 мм, не оригінальний 425 х 335 х 105 мм.

Наклейки. В оригінальному ящику напис BOSCH менше і приклеєна більш товстою плівкою. Крім того, на оригінальному ящику перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE присутній якісно приклеєний логотип. У не оригіналу приклеєне якісно, ​​але рази в 3-ри тонше плівка, немає логотипу (хвостовика бура).

Виконання. Оригінальний кейс перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE зроблений набагато якісніше, краї щільно прилягають. У підробці є невеликі щілини, не скрізь щільно й акуратно прикриваються стулки кейса.

Засувки. На клямці оригіналу видавлений напис BOSCH. Клямки у оригінального кейса до перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE «клацають». У підробки засувки без написів і тихо закриваються.

Колір. Підібраний колір якісно, ​​не відрізниш.

Паперові наклейки. Білі наклейки з назвою і артикулами виконані ідентично, в оригіналу написано тільки назва GBH 2-26 DRE і артикул (0611253708). Крім того, номер штрих коду дуже схожий: 3165140344012 – оригінал. Також біла наклейка у ящика оригінального перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE наклеєна на спеціально виділеному місці і з’єднує дві половинки ящика. Підробка Bosch крім правильної назви GBH 2-26 DRE має невідомий схожий артикул 0611253760 та додаткова інформація про потужность, про силу удару, кількість об/хв. Номер штрих коду дуже схожий на оригінальний 3165140348706 – підробка. На підробці біла наклейка просто наклеєна, де було місце на перфораторі

Синя наклейка на боці. Синю наклейку на боці ящиків перфораторів BOSCH GBH 2-26 DRE відрізнити неможливо і написи ідентичні

Відмінності перфоратора Bosch від підробки.

Якість. Загальна якість виготовлення підробленого перфоратора BOSCH GBH 2-26 DRE вище, ніж якість виготовлення кейсу і він дуже схожий на оригінал.

Колір, запах, дотик. На висоті в обох перфораторів.

Модель. У оригіналу представлений перфоратор BOSCH GBH 2-26 DRE. У підробки фактично представлений перфоратор GBH 2-26 DFR (подовжений патрон, швидкознімний).

Напис BOSCH. Головна відмінність це напис BOSCH – у оригіналу це лиття, а підробка Bosch має просто прикріплену плівку.

Наклейки моделі. Напис GBH 2-26 DRE Professional у обох написана на плівці, яка приклеєна, може в оригіналу трохи краще виконана.

Загальна. Прогумовані перфораторора Bosch GBH 2-26 DRE, якість пластика – приблизно на одному рівні.

Таблички. На перфораторах Bosch GBH 2-26 DRE таблички з артикулом і серійним номером виконані приблизно ідентично, Made in Germany – присутній. У оригіналу вказується місяць і рік виробництва, у підробки тільки рік.

Додаткові ручки. В оригіналу – прогумована додаткова ручка. Прогумовані додаткової ручки відсутній у підробки.

Дріт. Товщина і м’якість проводів ідентична і навіть товщина проводів вказана однаковою 2 х 1,0 мм у перфораторів Bosch GBH 2-26 DRE.

Дрібні деталі. Багато дрібних деталів, дрібні написи в т.ч. видавлені – ДУЖЕ ідентичні і відрізнити неможливо.

Болти. Навіть болти (зірочки) і ті однакові, тільки відрізняються за кольором.

Перемикання режимів. Коло вибору режиму в оригінальному – червоне, хоча розташування самих режимів перемикача – ідентичне. Коло вибору режиму в підробці – біле, хоча розташування самих режимів перемикача – ідентичне.

Написи на стовбурі. Напис зверху Boschhammer у оригінального. Напис зверху Rotaryhammer у підробки.

Комплектація оригінального перфоратора Bosch та підробки.

Інструкції. Українською мовою присутній в обох перфораторах BOSCH GBH 2-26 DRE.

Загальна. У оригіналу є серветка і глибиномір. У підробки присутній глибиномір, піку, лопатка, три бура без написів і з хвостовиками жахливої ​​якості. Є запасні щітки. Крім того, у підробки мається змінний свердлильний патрон, як в комплектації перфоратора BOSCH GBH 2-26 DFR.

Висновок. Підробка Bosch має дуже схожий вигляд на оригінал. Купуючи вперше чи поспішаючи, можна припуститися помилки. Довіряйте професіоналам, а не казковій ціні.

У мене можна купити будь-який асортимент електроінструментів «BOSCH», «EINHELL». Крім того деякі позиції електроінструментів «BOSCH» у мене є в прокаті, в тому числі і перфоратор GBH 2-26 DREwww.oltek.net.ua, тел. +38 050 356-12-54.

Анатолій Совайло

ВІДЕО: Порівняння (при разбірці) оригінального перфоратора Bosch GBH 2-26 DRE та підробки (репліки). Як відрізнити підробку Бош від оригіналу Bosch:

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности