тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Алмазне свердління в Києві

Алмазне свердління в Києві, прокат, оренда.

При виконанні будівельних та ремонтних робіт завжди є необхідність свердління отворів різного діаметру і довжини в стінах і перекриттях. Зокрема при монтажі кондиціонерів, облаштуванні вентиляційних систем та прокладанні каналізаційних труб.
Самий простий, швидкий і сухий спосіб – це свердління отворів перфораторами за допомогою спеціальних бурів. Але даний вид свердління має свої мінуси і обмеження:
– Обмеження діаметра (зазвичай не більше 65 мм);
– Створюють вібрацію, шум і пил;
– Не “люблять» арматуру.
Тому свердління отворів більше 65 мм надійніше і практичніше виконувати інструментами алмазного свердління.
ТОВ «Олтек-інжиніринг» здає в прокат установки алмазного свердління й сама здійснює свердління отворів.
Свердління здійснюється спеціальними коронками з алмазним напиленням. Отвори можна робити в будь-якому твердому будівельному матеріалі: цеглі, бетоні, залізобетоні, штучному і натуральному камені. При виконанні робіт – мінімумом шуму і пилу.

Особливість алмазного свердління полягає в тому, що практично відсутня вібрація. І тому її застосовують при свердлінні крихких матеріалів: граніту і мармуру.
Отвори, при алмазному свердлінні виходять ідеально рівні і гладкі.
Швидкість виконання робіт з алмазного свердління висока, від 10 до 50 мм в хвилину. Але багато часу займають підготовчі роботи, пов’язані з розгортанням і кріпленням установки алмазного свердління.
Одним з мінусів алмазного свердління, є необхідність подачі до місця свердління води для охолодження різальних кромок і відведення прорізаного матеріалу. Збір води від коронки здійснюється спеціальною насадкою, або пилосмоком, або ганчірку треба тримати напоготові.
Другий мінус – це дорожнеча самого інструменту і алмазних коронок, що відповідно збільшує і вартість робіт.
Наша компанія має дві установки для алмазного свердління: перша ручна, без кріплення на поверхню, для свердління отворів до 100 мм, і установка алмазного свердління з необхідністю кріплення на поверхню за допомогою анкерів, з діаметром свердління до 250 мм.
ТОВ «Олтекінжиніринг»
Прокат, оренда електроінструментів в Києві

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности