тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Бороздороб (штроборіз) – переваги.

 Бороздороб і його переваги. Прокат, оренда в Києві.


Бороздороб або штроборіз – це будівельний інструмент, головним завданням якого є прорізання штроб (борозен) з необхідною шириною і глибиною. Завжди є необхідність у точному, але і зручному нарізуванні пазів в стінах, підлозі для подальшої прокладки комунікацій в бетоні, або гіпсі. І в цьому питанні Вам допоможе штроборіз (або Бороздороб).
Використання борознороби перетворює довгу, курну і важку роботу по штробленню стін у справу, що займає всього лише кілька хвилин. Цей професійний інструмент незамінний для будівельних і ремонтних організацій, адже він у кілька разів скорочує терміни прокладки комунікацій. Звичайно ж, штроблення стін, підлог і стель можна зробити або перфоратором або болгаркою. Але такі способи популярні тільки з однієї причини – економія (сумнівна). Далі йдуть одні суцільні мінуси. У процесі такої роботи вам вже не вдасться виграти час, і ваші трудовитрати будуть збільшені в рази. І якщо ви все-таки бажаєте робити відповідну роботу швидко і якісно, ​​радимо Вам взяти на прокат штроборіз Bosch з будівельним пилососом Bosch.
При вирізанні штроби або паза в твердій поверхні виділяється велика кількість пилу. Професійний штроборіз дозволяє уникнути і цієї неприємності. Кількість виділеної пилу помітно скорочується завдяки алмазному Прорізна колу, яким може бути оснащений інструмент, адже його ріжуча поверхня має не значну товщину. Крім цього, в конструкції штроборіза, як правило, знаходиться патрубок пиловідсмоктування, до якого приєднується пилосос.
Щоб підвищити безпеку при виконанні робіт, ручний штроборіз оснащується напрямними санчатами. Вони повністю виключають незапланований контакт штроборіза з оброблюваної поверхнею, а також оберігають руки майстра. Після виконаної роботи санчата опускаються і фіксуються, тому несподіваний контакт інструменту з руками робочого виключається. До речі, що стосується правилами самої роботи по штробленню стін, то вони регламентуються СНиП і безпосередньо залежать від товщини стіни. Якщо товщина стіни перевищує 80мм, то роботу можна проводити найкоротшим шляхом, але якщо стіна або міжкімнатна перегородка тонкі, в них є електропроводка, то штробление вимагає особливих, спеціальних навичок, і проводиться паралельно архітектурним лініям.
Вибір штроборіза повинен бути орієнтований на передбачуваний вами обсяг робіт і, звичайно ж, матеріал, в якому ви будете проробляти штроби. Один з головних показників якісного штроборіза є потужність двигуна і кількість його оборотів. Пильні диски, закріплені на валу – основний діючий елемент штроборіза. Встановлюючи відповідний диск, ви здійснюєте підбір потрібної ширини борозни (від 6 мм до 3 см) і глибину пропила, яка може досягати 4 см. Пам’ятайте, що на швидкість різу впливає не тільки потужність, що розвивається двигуном, але і якість використовуваних дисків.

Корпус хорошого штроборіза повинен бути закритий міцним кожухом, завдяки якому виключається попадання осколків диска (у разі його розірвання) в людини. Безумовно, це виявиться зовсім не зайвим, якщо обраний вами штроборіз буде володіти системами електронного захисту від перевантажень, від вібрації двигуна, муфтою ковзання, що забезпечує плавний хід, а також системою контролю зносу щіток і захистом від перегріву.
У стандартну комплектацію штроборіза, як правило, входять валізу, алмазні диски, шайби для регулювання ширини різу, гайковий ключ. У деяких моделях можна зустріти додатково інструмент для виїмки (зубила або долота для вибивання середини), ящик, шестигранний ключ, запасні рукоятки та інші, часто необхідні в роботі пристосування.

Ми можемо запропонувати на прокат Борозник Bosch GNF 35 CA, 1400 Вт, глибина паза 35 мм, ширина 39 мм спільно з пилососом BOSCH GAS 25 L SFC, 1200 W.

ТОВ «Олтекінжиніринг»
Прокат, аренда електроінструментів в Києві

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности