тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Віброплита. Для чого цей звір?

Вібропліта. Прокат, оренда в Києві.


Вібропліта представляють собою обладнання вібраційного типу. Використовується при невеликих обсягах робіт, коли використання катків недоцільно або для обмежених умовах. Віброплита призначена для ущільнення зв’язкових і сипучих матеріалів у важкодоступних місцях і не тільки місцях.

Принцип дії вібропліти
Конструкція даного обладнання являє собою сталеву плиту, ширина якої може варіюватися від тридцяти до сімдесяти сантиметрів. У деяких випадках плита може бути виготовлена ​​з чавуну. На дану плиту встановлюється двигун Honda, який, взаємодіючи з приводний муфтою, приводить в дію ексцентриковий вал, який крутиться навколо власної осі і створює вібрацію. Вібрація плити відбувається завдяки виникненню відцентрової сили, що яку викликає вал. Віброплита, яка здається на прокат, завдяки своїй вібрації, витісняє з пустот воду і повітря, що дозволяє значно скоротити відстань між сполучними і сипучими матеріалами грунту. В результаті роботи даного обладнання утворюється щільний шар матеріалу.

Переваги використання бензинових віброплит
Сучасні Бензинова віброплита c двигуном Хонда мають безліч переваг, серед яких особливе значення мають високі технічні характеристики, які дозволяють виробляти великі обсяги робіт при будь-яких умовах.
Такі переваги:

– Мінімальні витрати при високій якості проведених робіт і рівні продуктивності;

-простота і зручність використання обладнання;

– Полегшене точкове ущільнення матеріалу і гарантовано високі показники роботи завдяки надійності і міцності плити, яка має загнуті краї;

– Мінімальна негативна вібрація, що передається оператору, що досягається завдяки системі амортизації.

На прокат вібропліту беруть для укладання асфальту, утрамбування грунту, утрамбування щебеню, глини, укладання бруківки.


Ми можемо запропонувати на прокат Вібропліту Mikasa MVC T60 VLS, 6,5 л.с., глибина ущільнення 30 см,
поступальна.


ТОВ «Олтек-інжиніринг»
Прокат, аренда електроінструментів в Києві

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности