тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Газобензиновий інверторний генератор Konner&Sohnen 2000iG S 2,0 кВт

Найменування Газобензиновий інверторний генератор Konner&Sohnen 2000iG S 2,0 кВт
Вартість інструменту, грн
Базова вартість застави, грн
Вартість прокату за добу, грн
Вартість прокату ≥ 2 днів, грн
Вартість прокату ≥ 5 днів,за добу, грн
Вартість прокату ≥ 10 днів за добу, грн
32000 грн.

Газобензиновий інверторний генератор Konner&Sohnen 2000iG S (2,0кВт)

Інверторний газо-бензиновий генератор Könner & Söhnen KS 2000iG S німецького бренду Könner & Söhnen – зручне, компактне, практично безшумне джерело електроенергії. Ключовою особливістю цієї моделі є те, що вона створює електричний струм з правильною синусоїдою.
Könner & Söhnen KS 2000iG Газо-бензиновый генератор Инверторный газо-бензиновый генератор Könner & Söhnen KS 2000iG S немецкой марки Könner & Söhnen – удобный, компактный, практически бесшумный источник электроэнергии. Ключевой особенностью этой модели является то, что она создает электрический ток с правильной синусоидой.

Economy – економічний режим знижує споживання палива до 50% при низьких навантаженнях за рахунок зниження обертів двигуна. Генератор з мідними обмотками і потужний двигун K&S гарантують безвідмовне і тривале використання і відповідають всім європейським стандартам якості. Наявність світлодіодного дисплея дозволяє краще контролювати роботу генератора і своєчасно проводити технічне обслуговування.
ЧИСТА СИНУСОЇДА
Подвійне перетворення електричної енергії забезпечує чисту синусоїду, що дає можливість використовувати генератори для надійної роботи електроніки, комп’ютерів, електронних вимірювальних приладів, медичного обладнання, котлів тощо.
LPG/БЕНЗИН
Працює як на бензині, так і на газі (пропан-бутан), в комплект входить все необхідне для використання газу як палива: шланг з регулятором, який підключається до балона і забезпечує надійне підключення газу. Просто підключіть генератор до газового балона і запустіть двигун.
LPG/БЕНЗИН
Працює як на бензині, так і на газі (пропан-бутан), в комплект входить все необхідне для використання газу як палива: шланг з регулятором, який підключається до балона і забезпечує надійне підключення газу. Просто підключіть генератор до газового балона і запустіть двигун.
НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Шумостійкий корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62 дБ Lpa 7 м), комфортне використання і зручне транспортування, оснащений опорами.
НАДІЙНІ ДВИГУНИ
Надійний двигун Könner & Söhnen відповідає всім європейським стандартам якості, включаючи сучасний екологічний стандарт EURO V. Надійний двигун K&S має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та обслуговування. Високоякісна мідна спіраль генератора змінного струму та потужний приводний двигун гарантують безвідмовне та довговічне використання. Рекомендується використовувати пристрої, чутливі до енергоспоживання (бойлери, медичне обладнання, аудіотехніка тощо).
ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Усі функції зручно розташовані: багатофункціональний світлодіодний дисплей (лічильник годин роботи, напруга, частота), індикатори моніторингу стану генератора показують поточний робочий стан, автоматичне відключення запобіжника в разі перевантаження або короткого замикання, низький рівень масла, кнопка скидання для перезапуску керування системи та відновлення живлення, роз’єм для паралельного підключення генераторів і клема заземлення.
ГЕНЕРАТОР ЗІ 100% МІДНОЮ ОБМОТКОЮ
Інверторні генератори Könner & Söhnen оснащені надійним безщітковим генератором зі 100% мідною обмоткою. Якісний і компактний генератор змінного струму з постійними магнітами розміщений в пластиковому корпусі і без пошкоджень витримує максимальні навантаження, що гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.
КОРОБКА ДЛЯ ПАРАЛЕЛЬНОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ ГЕНЕРАТОРІВ
Ви можете збільшити загальну потужність ваших генераторів, підключивши два інверторні генератори за допомогою блоку паралельного блоку KS PU1 від Könner & Söhnen.
При паралельному з’єднанні двох однакових моделей генераторів можна отримати вихідну потужність вдвічі більшу за номінальну потужність цих моделей. При підключенні генераторів різної потужності за допомогою функції «Паралельно» можна отримати вихідну потужність, що дорівнює подвоєній номінальній потужності меншого генератора (крім КС 8100iEG, KS 8100IE ATSR, KS 8100iEG ATSR).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Напруга, В230
Максимальна потужність, кВт 2,0
Номінальна потужність, кВт 1,8
Частота, Гц 50
максимальний струм, А 8.7
Розетки1 x Schuko 230В
активаціяРучна робота
Ємність паливного баку, л 5.0
Час роботи при навантаженні 50%, годин 6.25
Світлодіодний дисплейНапруга, частота, лічильник годин
Рівень шуму Lpa/Lwa, дБ62/87
Розетка 12 В, А—
USB роз’єм—
модель двигунаKS 100i
Об’єм двигуна, см 379.7
Тип двигунаБензиновий 1-циліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження
Вихідна потужність, к.с 2.5
Генератори можна підключати паралельно+
Ємність масляного бака, л 0,4
Акумулятор, ах—
Рівень безпеки IP23M
Розміри (ДхШхВ), мм 500x285x460
Розміри брутто (ДхШхВ), мм 700х335х540
Маса нетто, кг 19
Маса брутто, кг 21

Скачати інструкції в форматі PDF Корисна інформація

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности