тел. +38 050 3561254, +38 068 3368717, E-mail: sovailo@ukr.net
  • Рус
  • Укр

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

ПЕРШИЙ МАГАЗИН ПЛИТКОРІЗІВ

Дилер торгових марок "EINHELL", "FORTE", "ODWERK", "WERK" та інших

Продаж та прокат електроінструментів

Вібратор для плитки Raimondi-321 BATPRR E-FOX 321 UE2

Найменування Вібратор для плитки Raimondi-321 BATPRR E-FOX 321 UE2
Вартість інструменту, грн
Базова вартість застави, грн
Вартість прокату за добу, грн
Вартість прокату ≥ 2 днів, грн
Вартість прокату ≥ 5 днів,за добу, грн
Вартість прокату ≥ 10 днів за добу, грн
23000 грн.

Запропоную мінімальні ціни!

Вібратор для плитки Raimondi-321 BATPRR E-FOX

Вібраційний верстат (вібратор) – Raimondi-321 BATPRR E-FOX застосовується для професійної укладки великоформатної плитки. E-FOX прийшов на заміну Raimondi Volpino, хоча Raimondi Volpino продовжує випускатися.

Raimondi-321 E-FOX має підошву, розміром 21×14см для вирівнювання укладених плит за допомогою вібрації. Розмір зони вібрації: максимальний 21×14 см / мінімальний 15х15 см. Харчування забезпечується від акумулятора – 15 В.

E-FOX – це новітній винахід Raimondi, яке забезпечить ідеальний склад клею під плитами при установці широкоформатних плит. Вібрація забезпечує витіснення повітря з-під пластини (щоб уникнути утворення повітряних кишень), оптимізуючи розподіл клею. E-FOX виробляє високочастотні вібрації, що гарантує максимальну ефективність за рахунок мінімізації механічного навантаження, що забезпечить збереження плитки. Це означає, що E-FOX ідеальний навіть при використанні в потенційно критичних ситуаціях (наприклад, невелика пластина з великими отворами.  E-FOX дозволяє вибрати розмір вібруючої області: 21×14 см або 15×15 см. V-образна підошва 21×14 см зможе досягти бажаного результату в будь-яких кутах. Велика зона вібрації скорочує час виконання робіт. Видаливши (за кілька секунд) зовнішню підошву, площа вібрації зменшується до 15×15 см: ідеально підходить навіть для невеликих поверхонь і / або невеликих пластин (наприклад, сходів, колон). Обидві поверхні з ПВХ забезпечують тертя об поверхню плитки, і завдяки своїй жорсткості, передають на дошку всю силу вібрації e-FOX. Для простоти використання e-FOX бере енергію від акумулятора: кабелі більше не заважають і не плутаються під ногами. На одному заряді акумулятора, можна провібрірувати до 200 м2 плитки. Батарея має дуже довгий термін служби: провібрірує більше 100 000 м2 плитки до того, як продуктивність (батареї) почне знижуватися. e-FOX необходімо заряджати тільки за допомогою зарядного пристрою (працює від 220 В), який йде в комплекті. Світлодіодний індикатор показує, коли зарядка завершена. Час зарядки повністю розрядженого акумулятора складає приблизно 3 години. e-FOX легкий: всього 5,3 кг в «повному комплекті» (з пластиною 21×14 см) і 3,1 кг при використанні з пластиною 15×15 см. E-FOX має 3 прорезинові ручки: можна працювати як однією рукою (центральна ручка) , так і двома руками.

Легкий, бездротовий, продуктивний, зручний, з трьома ручками і можливістю області вібрації – він унікальний. І постачається в дуже зручній сумці.

Скачати інструкції в форматі PDF Корисна інформація

© ФОП Совайло А.В. - Весь матеріал на сайті авторський. При використанні, посилання на сайт einhell.in.ua обов'язкове!

Увага

По техническим причинам Корзина временно не работает. Свяжитесь с нами по телефону или через форму внизу сайта. Просим прощение за временные трудности